1.
GENTLEMANI - Margaret

Gentlemani hrají vlastní písničky inspirované tradiční country amerických přistěhovalců, tak jak asi vypadala na přelomu 19. a 20. století.

Chci vědět víc »
2.
PŘÍSTAV - Nápis

Přístav z Brna patří k tvářím nastupující generace žánru trampské a folkové hudby. Věnují se akustické muzice podpořené vícehlasým vokálem..

Chci vědět víc »
3.
DOUBLE EAGLE - Pátek

Double Eagle hrají původní tvorbu. Skupina dlouhou dobu připravovala materiál jak na nové CD, tak i pro koncertní činnost.

Chci vědět víc »
4.
BONSAI Č.3 - Jantarový komnaty

Skupina vznikla 1998, založili ji studenti Jihočeské univerzity. Rozvíjí odkaz folkové Bonsaie, která v letech 1983 a 1984 získala Portu..

Chci vědět víc »
5.
COP - Klíč ke vzpomínkám

Plzeňská bluegrassová kapela Cop se pohybuje na scéně od r. 1978, na kontě má 10 alb a pravidelně koncertuje v ČR i v zahraničí.

Chci vědět víc »
6.
SPIRITUÁL KVINTET - Čerstvý vítr

Kapela, kterou prošla řada významných umělců, vstupuje do své 58. sezóny. Soubor stále přichází s novou tvorbou a jezdí koncerty po celé ČR.

Chci vědět víc »
7.
ISARA - Mazlíček

ISARA je hudební skupina, věnující se hudbě Anglie, Skotska a Irska. V jejím repertoáru najdete převážně balady a „písně s příběhem“.

Chci vědět víc »
8.
JIŘÍ PAVLICA & HRADIŠŤAN - Rozpomínání

Hradišťan & Jiří Pavlica je hudební seskupení s vysokou uměleckou úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem.

Chci vědět víc »
9.
ŽALMAN A SPOL. - Tři země

Žalman je na scéně od roku 1968. V roce 1982 založil vlastní kapelu Žalman & Spol. Ta v různých sestavách koncertuje nepřetržitě až dodnes.

Chci vědět víc »
10.
MARIEN - Rozálka

Marien z Pardubic patří k nastupující generaci v žánru folk&country hudby. Věnují se akustické kytarové muzice a vícehlasému zpěvu.

Chci vědět víc »
11.
JIŘÍ ŠMIDT - Díra v plotě

Písničkář Jiří Šmidt je z Prahy a poprvé stál na festivalovém pódiu v roce 1997. V roce 2015 vydal své nové autorské album Díra v plotě.

Chci vědět víc »
12.
ALEŠ PETRŽELA - V neděli ráno

Aleš svou tvorbou navazuje na tradice českého folku, ke kterému se hrdě hlásí. V letošním roce se poprvé účastnil legendární soutěže PORTA.

Chci vědět víc »